| Inlichtingen en formaliteiten om na te gaan of aan de vereisten is voldaan: A. REFERENTIES (artikel 2.9 t/m 2.14 van het ARW 2005) A1. De inschrijver of gegadigde moet over voldoende capaciteit beschikken en ervaring hebben om het onderhavige werk op vakkundige en regelmatige wijze te kunnen uitvoeren en aantonen dat zij, in de periode van 5 jaar, voorafgaande aan de datum van aanbesteding van dit bestek, tijdig hebben opgeleverd, verleend uitstel daarin begrepen: A1.a. ten minste één op een vakkundige en regelmatige wijze uitgevoerd werk op het gebied van: reconstructiewerkzaamheden binnen de bebouwde kom, met een aandeel in de aannemingssom of een gefactureerd bedrag gelijk aan of groter dan 500.000,=.
==> A2. In plaats van de bewijsstukken zoals vermeld in artikel 2.9.1 sub a. van het ARW 2005, de bovenstaande onder A1 genoemde referenties, AANTONEN MET: Een lijst van opgeleverde werken over de periode- en op het gebied- van, zoals genoemd in sub A1. en verder. Van elk werk dient de volgende informatie te worden verstrekt: 1. korte omschrijving van het werk; 2. naam opdrachtgever eventueel met vermelding van de (regionale) directie; 3. aannemingssom (excl. B.T.W.); 4. gefactureerd bedrag (excl. B.T.W.); 5. datum van opdracht; 6. datum van oplevering; 7. overeengekomen uitvoeringsduur (incl. verleend uitstel van oplevering); 8. indien uitgevoerd in combinatie: percentage aandeel in de combinatie en de juridische participatieverhouding en welk deel door welke participant is uitgevoerd of geregisseerd, met vermelding van bijbehorende bedragen; 9. onderdelen welke door onderaannemers zijn uitgevoerd met vermelding van bijbehorend bedrag.
D. SYSTEEMCERTIFICATEN D1. De inschrijver moet in het bezit zijn van een kwaliteitssysteemcertificaat op basis van de norm ISO 9001 ''Kwaliteitsmanagementsystemen''met een scope die betrekking heeft op de aard van het werk. Dit certificaat moet zijn afgegeven door een certificatie-instelling, die daartoe is erkend door een nationale accreditatie-instelling (in Nederland:de Raad voor Accreditatie). Ingeval van een combinatie van inschrijvers dient de combinatie respectievelijk dienen alle deelnemers in het bezit te zijn van het hiervoor bedoelde kwaliteitssysteemcertificaat.(ARW 2005 art. 2.10). D2. De inschrijver dient ten tijde van de aanbesteding en de uitvoering van de werkzaamheden in het bezit te zijn van een VCA-certificaat of een gelijkwaardig veiligheidsborgingssysteem. De eventuele gelijkwaardigheid dient aangetoond te worden middels een door een onafhankelijke Veiligheids-certificerende Instelling uitgevoerde audit en een terzake afgegeven verklaring.
==> AANTONEN MET: Een door de inschrijver of gegadigde danwel een door de certificerende instantie gewaarmerkte kopie van de in sub D1. D2. van dit artikel bedoelde systeemcertificaten of, ingeval van een combinatie van inschrijvers, een gewaarmerkte kopie van de systeemcertificaten van de combinatie of van alle deelnemers afzonderlijk. Indien afzonderlijke certificaten van de deelnemers in de combinatie worden overgelegd, moeten deze certificaten gezamenlijk overeenkomen met de aard van het werk.Eventueel vereiste minimumeisen: Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. |